top of page

ACCESS BARS

OPINIE KLIENTÓW:

  "Polecam wszystkim sesję Access Bars, to czas tylko dla siebie, sama decydujesz jak go spędzisz. Agata tworzy atmosferę akceptacji i zrozumienia. Po raz pierwszy od bardzo dawna przespałam całą noc. Dziękuję za ten czas."

Mariola

 

"​Gorąco polecam. Agata wiele czuje, rozumie "niezrozumiałe" i daje moc w swoich sesjach. :)"

Elżbieta

" Jestem pod mocnym wrażeniem oddziaływania metody Bars którą przeprowadziła mi Agata. Miałam bardzo dużo problemów i stresów. Agata poprzez sesje Bars uwolniła mnie od negatywnych myśli , w ogóle jakiejś złości która we mnie siedziała, po sesji zmiany zaszły u mnie od razu. Zmieniło się całkowicie moje myślenie co do nie których spraw, odpuściłam sobie problemy z przeszłości, co bardzo mi aktualnie ułatwiło życie. Podczas sesji odczuwałam bardzo przyjemne wibracje (które nawet nie wiem jak opisać), Podobno każdy odczuwa to inaczej. Jeśli czujesz że coś cię przygniata, czujesz napięcie itp. to z czystym sumieniem mogę polecić sesje Access Bars u Agaty. "

Milena

CO POTRAFI ACCESS BARS®

- wprowadza w głęboki relaks, wyciszenie, zatrzymuje gonitwę myśli;

- potrafi obudzić witalność, entuzjazm do życia, siłę do działania;

- może poprawić stan Twojego zdrowia, przywracać równowagę, polepszy jakość snu. 

Access Bars® to przyjemna, głęboko relaksująca sesja energetyczna. Polega na stymulowaniu, dotykiem palców, kolejno 32 punktów Bars na głowie. Oprócz wyciszenia, odczucia powrotu do równowagi fizycznej i emocjonalnej, pomaga odblokować życiowy potencjał.

 

Proces Manualny BARS® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Co Bars zmienił w moim życiu?

Sprawił, że stałam się pewniejsza siebie i swojej wartości. Stałam się odważniejsza, w podejmowaniu wyzwań, i sięganiu po swoje marzenia. Odprawił wiele moich lęków, a te które zostały tracą na sile. Odblokował mnie tam gdzie byłam zamknięta i nie widziałam rozwiązań, zabrał z mojego słownika: -“niemożliwe”, -“nie da się”. Otworzył moją wyobraźnię na nieograniczone możliwości, które zawsze były w moim zasięgu. Dzięki Access Bars w wieku 42 lat przekroczyłam swoje lęki i zostałam kierowcą.

 

więcej informacji:

https://www.facebook.com/serdynskaaccess/

koszt sesji - w Nowakowie 100zł lub 150 zł poza Nowakowem.

bottom of page