top of page

BIODANZA Systemu Rolando Toro

Metodę opracował psycholog i antropolog z Chile Rolando Toro.

Biodanza to ruch, taniec i spotkania w grupie, prowadzone muzyką. W Biodanzie nie ma choreografii ani kroków tanecznych. W tej metodzie zapraszamy nasz naturalny ruch, ruch który wynika z naturalnej ekspresji ciała.
Tańcząc w swoim rytmie możesz doświadczyć siebie, swoich emocji, swojego ciała, relacji z drugim człowiekiem i grupą. Biodanza jest metodą doświadczaną zawsze w grupie, w bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni.

 

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA BIODANZY we Wrocławiu - 20.04.2024 r, godzina 16:10, w Studio Jogi DRZEWO ŻYCIA, ul. Tęczowa 57, sala Biała. Uczestnictwo wymaga wcześniejszego zgłoszenia pod nr tel. 501301181 (ilość miejsc ograniczona - mniejsza sala)

Zorganizuj zajęcia Biodanzy, a ja przyjadę je poprowadzić.

Zbierz grupę chętnych osób, wynajmij salę - ja przybywam w terminie, który wcześniej ustalimy i prowadzę zajęcia dla Twojej grupy.

Zadzwoń do mnie, w rozmowie telefonicznej ustalimy datę i godzinę, temat, długość i poziom zaawansowania zajęć, odpowiednio do potrzeb i możliwości Twojej grupy.

 

KOSZT - Pełna sesja - 300 zł (Mogę wystawić fakturę). Prezentację Biodanzy przeprowadzę bezpłatnie.

 

GDZIE - Zajęcia planuję prowadzić na terenie Wrocławia i w miejscowościach położonych w pobliżu Wrocławia – wszędzie gdzie sprawnie dowiezie mnie pociąg lub autobus.

 

Zapraszam do współpracy

Zajęcia Biodanzy prowadzę w ramach praktyki Szkoły Biodanzy IBF w Polsce, w superwizji u Micaeli Bianco i Agnieszki Sut.

o Biodanzie przeczytasz na stronach:

https://biodanza.com.pl/o-biodanzy/

https://www.facebook.com/Biodanza-Agata-Serdy%C5%84ska-106377755144287

bottom of page