top of page

PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI

Zapraszam Cię do sesji energetycznej na odległość, która przywraca równowagę i wspiera w wybieraniu tego, co dla Ciebie najlepsze.

Opinie Klientów:

  "Przez ostatnie kilka miesiecy miałam stresujacy czas w pracy i w domu. Nie mogłam się skupić i spać. Kilka sesji z profesjonalną Agatą poprawiły mi samopoczucie niesamowicie! Agata była w stanie telepatycznie zrobic sesję ze mną i juz po pierwszej sesji, stres znacznie sie obniżył a po wszystkich trzech jestem wkoncu sobą. Polepszyly mi się stosunki małżeńskie:), lepiej spie i się nie przejmuje tak bardzo. Nie wiem jak Agata potrafi to robić, ale naprawdę czyni cuda i goraco polecam jej sesje!"

Anna Karolina

   "Co do mnie to odczucia podczas sesji były rewelacyjne zwłaszcza za drugim i trzecim razem, odczuwalny przepływ energetyczny był można powiedzieć kojąco tonizujący na psychikę i ogólne samopoczucie zwłaszcza że żyję w ciągłym stresie i dla mnie to była taka odskocznia psychiczna gdzie można było zapomnieć o codziennych problemach i trochę wyhamować i przemyśleć pewne życiowe sprawy."

 Andrzej

   

Sesja na odległość jest zainicjowaniem zmian w życiu, aktywowaniem procesów samo uzdrawiania i samoregulacji.

Może przynieść:

- głębokie wyciszenie, zatrzymanie gonitwy myśli, spadek napięcia, zrelaksowanie, które zostanie na dłużej po sesji.

- głębsze połączenie z ciałem i jego odczuwaniem, przywrócenie radości bycia w ciele,

- zmniejszenie objawów chorobowych, ulga w bólu.

- wzrost odwagi by wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu.

     W swojej pracy na odległość wykorzystuję następujące metody: Soul Body Fusion, Metody energetycznej pracy z ciałem według Access Consciousness, Kod Emocji wg Bradleya Nelsona, autorskie narzędzia czytania informacji energetycznych oraz transformowania barier i blokad. Podczas pracy na odległość potrafię łączyć się z odczuciami fizycznymi i emocjonalnymi mojego pacjenta, transformować je i łagodzić.

Koszt 100zł.

bottom of page